Dit product kan een zeer nuttige toevoeging zijn in uw bestaande Zigbee 3.0 domotica systeem. Deze draadloze schakelaar zorgt ervoor dat u uw slimme led verlichting niet alleen hoeft te bedienen via de app, maar ook via een handige Zigbee wanddimmer. Het bevestigen en koppelen is ook nog eens zeer eenvoudig en mogelijk op veel plaatsen.
Naast de app van uw Zigbee domotica systeem is het ook mogelijk om 4 verschillende groepen slimme verlichting aan te sturen via deze handige draadloze schakelaar. Met de schakelaar kunt u gekoppelde slimme verlichting eenvoudig in- en uitschakelen. Wanneer uw slimme verlichting over een dimfunctie beschikt, dan kunt u deze ook geruisloos dimmen via deze draadloze schakelaar. Deze schakelaar beschikt over de Touchlink functie, wat wil zeggen dat u een apparaat kunt koppelen zonder dat u een hub van een bepaald domotica systeem nodig heeft. Het product is gemakkelijk te bevestigen door middel van schroeven of dubbelzijdig tape. Door het universele design kunt u naast het meegeleverde inbouwraampje ook gebruik maken van systemen, zoals Gira 55 en Jung.
Klik hier voor de handleiding hoe u de schakelaar kunt koppelen aan uw Zigbee domotica systeem
Ecodim - Zigbee schakelaar
1 groep - Zwarte kleur
2 groepen - Zwarte kleur
4 groepen - Witte kleur
Dit product is nog niet beoordeeld door onze klanten.
Bedankt voor het plaatsen van uw review! Deze zal door ons worden geverifieerd waarna hij wordt gepubliceerd op de website.
Hierbij ontvangt u de kortingscode waarmee u 5% korting krijgt op uw volgende bestelling bij al onze webshops. De kortingscode is: PRV5PCTVJ
Wij wensen u nogmaals veel plezier met uw aankoop en zien u graag weer terug!
Met vriendelijke groet,WifilampKoning
Heeft u nog geen foto toegevoegd aan uw review? Stuur ons foto's of maak een video van uw verlichting en maak ook kans op € 75,- shoptegoed! Klik snel hier...
Ik heb al eerder gelezen dat de schakelaar werkt icm klik aan klik uit. Maar werkt de dimfunctie daar ook op? Alvast bedankt!
Deze draadloze schakelaar zorgt ervoor dat u uw slimme led verlichting niet alleen hoeft te bedienen via de app, maar ook via een handige Zigbee wanddimmer. Via deze linkkunt u terug vinden hoe u dit kunt koppelen.
Kan ik deze schakelaar verbinden met AigoSmart WiFi LED paneel 60x60cm - 32W 3000K-6500K - Bediening met de App dit paneel heeft een dimbare led driver
Helaas is de EcoDim niet getest met dit paneel, en kan ik u niet zeggen of deze compatible is.
Als ik deze schakelaar wil combineren met een ouderwetse schakelaar, met welke merken is deze compatible?
Deze schakelaar is o.a. compatibel met Philips Hue, Amazon Alexa en Homey.
werkt deze schakelaar samen met klikaanklikuit ics2000
Deze schakelaar is inderdaad compatibel met het ICS-2000 systeem van Klik-Aan-Klik-Uit.
Kun je dit product zichtbaar maken in de hue app?
Stap 1: Zet de ZigBee lichtbron in zoek en koppelmodus (initiator mode) Voor instructies leest u de handleiding van de betreffende ZigBee lichtbron.
Stap 2: Druk en houd de AAN knop van de groep 1/2 waaraan u wilt koppelen.
Stap 3: Druk en houd beide knoppen ingedrukt tot de LED indicator is ingeschakeld
Stap 4: Druk 2x kort om de schakelaar in de zoek en koppelmodus te zetten (initiator mode). De LED indicator knippert 4x indien de koppeling succesvol heeft plaatsgevonden of 2x indien dit is mislukt.
Uw vraag wordt direct doorgezet naar onze afdeling Klantenservice. Zij zullen uw vraag in behandeling nemen. U ontvangt op werkdagen binnen 24 uur een reactie per e-mail.
Mogelijk publiceren wij uw vraag met het antwoord op onze website, zodat we met uw hulp ook andere klanten kunnen voorzien van extra informatie.